فروش اقساطی فرش ماهریس

شرکت ماهریس به تازگی در راستای طرح‌های ویژه فروش خود از چندین طرح ویژه برای خرید فرش رونمایی کرده است. فرش ماهریس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین کارخانه‌های فرش ایران و جهان اخیرا از پالت‌ها و نقشه‌های جدید فرش خود رونمایی کرده و اقدام به تولید آن‌ها با بالاترین درجه کیفی کرده است.

به همین مناسبت از چندین طرح فروش ویژه نیز رونمایی کرده‌ایم تا با انتخاب هر کدام از این طرح‌ها بتوانید فرش مورد نظر خود را با شرایط بهتر خریداری فرمایید.

فروش اقساطی فرش

طرح خرید فرش به صورت اقساطی:

در طرح یک از طرح‌های ویژه فروش فرش ماهریس، شما مشتریان می‌توانید فرش یا فرش‌های مورد نظر خود را به صرت اقساط یک ساله تا سقف 15 میلیون تومان و یا اقساط یک سال و نیمه تا سقف 18 میلیون تومان به صورت 6 فقره چک سه میلیون تومانی از نمایشگاه‌های فرش ماهریس خریداری نمایید.

طرح دوم خرید فرش: ویژه مستمری بگیران تامین اجتماعی

طرح دوم از فروش ویژه ماهریس صرفا به بازنشستگان تامین اجتماعی که از بانک رفاه حقوق دریافت می‌کنند اختصاص پیدا کرده است. بدین صورت که فرد بایستی بازنشسته باشه و حقوق بازنشستگی دریافت کند.

شرایط فروش در این طرح به صورت اقساط 6ماهه، یک ساله، یک سال و نیمه و 24 ماهه در نظر گرفته شده است که  به ازای هر ماه یک و نیم درصد به مبلغ فرش افزوده خواهد شد.

این اقساط به صورت ماهیانه از حقوق فرد بازنشسته کسر خواهد شد.

 

علاقه‌مندان به هر کدام از این دو طرح می‌توانند با حضور در نمایشگاه‌های فرش ماهریس و یا با تماس با شماره‌های زیر ضمن دریافت مشاوره، از تسهیلات این دو طرح بهره‌مند گردند.

شماره تماس شرکت ماهریس: 02188530459

شماره عامل فروش نمایشگاه ماهریس: 02637310634